חגיגה של חקלאות ישראלית בשבועות

סיור משפחות

סיורים למשפחות ולמבוגרים בשבועות - בשיתוף חקלייתא

סיורים חקלאיים לכל המשפחה בביו תור שדה אליהו

הצטרפו אלינו לסיור חקלאי לכל המשפחה במהלכו תקבלו הצצה ייחודית אל עולם החקלאות המודרנית והאורגנית וחדשנות בחקלאות באמצעות הדברה ביולוגית

בסיור בביו-תור

על הסיור

מרכז ביו-תור בקיבוץ שדה אליהו מזמין אתכם לסיור לכל המשפחה. אצלנו תשמעו על החיים בקיבוץ, תכירו את סיפורה של החקלאות האורגנית ואת סיפורה של חברת ביו בי שדה אליהו פורצת דרך בתחום ההדברה הביולוגית בארץ ובעולם. 

👨‍👩‍👦‍👦 סיור המשפחות מתאים במיוחד לילדים בגילאי 5-12. מה עושה החקלאי כשהוא קם בבוקר? מה עושות התנשמות בלילות? האם צריך לפחד מחרקים טורפים? הצטרפו אלינו לסיור של לשעה ורבע בעקבות סיפורה של החקלאות האורגנית וההדברה הביולוגית.

👩 🧑 סיור מבוגרים מתאים במיוחד לגילאי 18+ במהלכו תקבלו הצצה ייחודית אל עולם החקלאות האורגנית והחדשנות בחקלאות בשדה אליהו באמצעות הדברה ביולוגית והאבקה טבעית.

הסיורים יתקיימו בתאריכים 6.6 ו10.6. הנסיעה לשדות ולמטע התמרים תתבצע ברכב הפרטי של המשתתפים.
משך כל סיור כשעה ורבע עד שעה וחצי. העלות 35 ₪ , מגיל 5 ומעלה.

לקוחות חקלייתא נהנים ממבצע מיוחד של כרטיס חינם לסיור (מוגבל עד 5 כרטיסים ללקוח) וכפוף להצגת אישור רכישה מחקלייתא בעת ההגעה לסיור. להרשמה לחצו על כפתור רכישת כרטיסים ובחרו תאריך

במקום ישנו בית קפה ‘קפה בשדה’ בו תוכלו ליהנות מארוחה חלבית קלה וכן להזמין סלי פיקניק מפנקים לטיולים בעמק המעיינות והסביבה. וכן חנות ובה מוצרים אורגניים וטבעיים.

לפרטים נוספים ותיאום גם לקבוצות: 04-6096986, 054-5640540

"תודה רבה לכן על האירוח היום. הסיור היה נהדר, המדריכה שלנו הייתה מצחיקה, ידענית וקומוניקטיבית וידעה להתאים את עצמה לילדים ולגדולים. ההורים שלי והדודים מאוד נהנו, מה שלא תמיד מובן מאליו. בית הקפה שלכם חמוד מאוד. היה טעים וכולם מצאו משהו שהם אוהבים"
נעמה
סיור משפחות
"סיירנו בלילה עמק המעיינות מטופח נקי מסודר להפליא כל הכבוד פעם ראשונה בקיבוץ התרשמתי מאוד"
אריהן
גוגל

לחצו לקרוא עוד:

חנות למוצרים אורגניים וטבעיים

לתיאום סיור למשפחה

סגירת תפריט
×
×

עגלת קניות